【爆売り!】

【爆売り!】

【爆売り!】

Pagrindinis

UAB "CGS" bendradarbiaudami su latvijos įmone SIA "PONTON" specializuojasi įvairiuose plaukiojančiuose konstrukcijose ir įrangoje. Mes kartu jums siūlome įvairių bei įdomių sprendimų susijusių su aukštos kokybės pontoninėmis sistemomis, plūdriosiomis platformomis, pontoninėmis valčių prieplaukomis ir pakrantės linijos tvirtinimu.

Naudojamos ir plėtojamos naujausios plaukiojančių konstrukcijų technologijos ir sprendimai, naudojant tokias medžiagas kaip plienas, plastikas, betonas. Tai leidžia sukurti naujus ir įdomius sprendimus susijusius su plaukiojančiom bazėm. Pavyzdžiui plaukiojantys namai, saunos arba pirtys ant vandens. Siūlome įvairius valčių prieplaukų variantus.

Taip pat siūlome platų pasirinkimą reakrecinėms erdvėms kaip sėdimos vietos, paplūdimio skėčiai, tramplinai, nardymo bokšteliai, vandens čiuožyklos, įvairių tipų pėsčiųjų tiltų su laiptais, plūdurais ir t.t.

Mūsų paslaugos taip pat apima ir vandens telkinių tvarkymo ir tobulinimo darbus: nendrių ir kitų vandens augalų pjovimo, vandens valymo įrangą ir t.t. Įvairius sprendimus ilgalaikiam vandens kranto stiprinimui naudojant įvairias medžiagas.

Mes siūlome:

  • Pontonų gamybą jachtoms, kateriams ir žvejybos laivams
  • Prieplaukų gamybą
  • Gamybą plaukiojančių ar fiksuotų konstrukcijų poilsio centrams, laivų prieplaukoms, plaukiojančias saunas
  • Medinių konstrukcijų produkciją
  • Įrengimą

View the embedded image gallery online at:
http://www.ponton.lt/#sigFreeId398fee23e0

 

【爆売り!】!【希少!!】 驚きの価格が実現!;【最安値挑戦!】,【国産】。【上品】、【通販 人気】!【驚きの値段】 【ギフト】;激安大特価!